Ztroskotanci

19. června 2006 v 23:31 | Clarissa
Ahojky!!!
Tenhle článek je pro ty z vás, co jste se ještě nebyli podívat na primawebíku. Mám tam úvod k mé povídce Ztroskotanci, takže koho to zajímá, padejte číst :o))). Ztroskotanci jsou parodií na americký seriál Lost (možná ho někdo znáte). Letadlo plné lidí ztroskotá na zdánlivě opuštěném ostrově. Každý z nich je úplně jiný. Můžou se nesnášet, můžou se milovat, ale hlavně musí spolupracovat, aby se jim podařilo přežít!!!
V úvodu parodie jsem napsala 40 postav, které by mohly ztroskotat. Vy máte možnost hlasovat pro 10 z nich, o kterých si myslíte, že by stálo za to udělat z nich hlavní postavy. Hlasovat můžete do půlnoci 21. června. Pak se objeví první kapitolka...
Na konci každé kapitoly bude anketa, a v ní pár možností, jak se děj bude dál vyvíjet. Váš úkol je jasný. Hlasujte. Záleží jen na vás, jak se děj bude vyvíjet, jestli je necháte všechny pozabíjet, nebo přežít. Černý humor je vítán :o))).
Povídka Ztroskotanci se brzy objeví i na mém blogu, ale bez anket. Hlasovat můžete pouze na Prima webíku!!!
Uf, doufám, že jsem všechno vysvětlila dost jasně. A když ne, klidně se ptejte. Od čeho jsou jinak komentáře...
Tak, a teď běžte honem hlasovat!!!!
Vaše Clarissa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nina nina | 13. srpna 2006 v 1:37 | Reagovat

ahojky, chcete vyhrát vonavku zadarmo? stačí se zaregistrovat na www.lovetrap.cz a zadat můj kod 5TUVU, dík moc, stačí, když se tam zaregistrujete a sezenete deset slečen, která se tam zaregistrují a vyplní zase váš kod, a pak .. vonavka je vase .. no?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama